Цифровізація та детинізація УЗ.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Мною проаналізовано певні втрати, які Укрзалізниця щорічно отримує та може перетворити в дохід:
-4млрд грн. це 3% від суми за не прозорі умови  транспортно-експедиторських компаній (далі - ТЄК). Мною пропонувалось в УЗ створити MarketPlace подачі заявок на зілізнічні перевезення, де в два кліка ораховується жд тариф та надаєтся витрати на розробку 4млн.грн., дохід 20млн.грн. в рік.

- 2 млрд від втрати від крадіжок ДТ на шляху від постачальника до Локомотивного депо(пломби цілі, притензійна работа не ведеться). Пропонувалось пофарбувати ДТ витрати складають 1млн. грн. на рік.
130 млн грн за системні крадіжки ДТ в логомотивному депо(1% від объёму). Пропонується закупити GPS трекер з контролем рівня палива, витрати складають 5млн грн це на 900 локомотивів. Витрати разом 6 млн.грн на рік.

10млрд. грн. за непрозорі закупівлі. 10 % відкату за організацію та проведення тендеру. Пропонується закупити модуль програмного продукту для планування, бюджетування, планування закупівлі та слідкування поставок, витрати складають 15 млн.грн.

120 млн. грн. за продаж 10тис тон відпрацьованого мастила в рік. Витрат 0 грн.

Також планувалось ліквідації відділу резерву в пасажирській компанії та створення програмного продукту для оптимального розподілу та формування поїздні бригади. Це дасть змогу знищити системну корупцію 1млн.дол. в рік та оптимізувати заробітний фонд.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- хто відповідальний за цифрову трансформацію в АТ "Укрзалізниці"? Надати відомості стосовно посадивих осіб в Міністерстві та на АТ "Укрзалізниці"
-Який фактичний план виконання цифрової трансформації на АТ "Укрзалізниця"? Фактично план не виконаний, я бавич план де прикладу де планувалось до 2020 оцифровка інформації щодо прибуття та відправлення пасажирського поїзду з вказанням інформації стосовно часу прибуття, колії, нумерацію.
- Яким чином можна додати свої пропозиції щодо цифрової трансформації АТ "Укрзалізниці" у вказаний план розвитку ?
- Чи можливо на базі існуючих департаментів Укрзалізниці створити офіс цифрової трансформації, для оптимізації та пришвишення процесів.

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Доброго дня!
Відповідь просрочена.
Прошу надати остоточну відповідь або повідомлення про продовження розгляду звернення. Нагадую, що просрочена відповідь привід для дисциплінарного стягнення та початку службового розслідування.

З повагою,

Олександр Шульц

Маштабей Сергій Валентинович, Міністерство інфраструктури України

2 Attachments

!

.

 

,  

 

 

 

Tel: 0-44-351-41-75,    +38 067 250
66 94,  [1][email address]

 

 

[2]cid:image001.png@01D65500.E2BC98E0

 

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Маштабей Сергій Валентинович, Міністерство інфраструктури України

3 Attachments

, .

 

,  

 

 

 

Tel: 0-44-351-41-75,    +38 067 250
66 94,  [1][email address]

 

 

[2]cid:image001.png@01D65500.E2BC98E0

 

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]