Цирк "Кобзов"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сідельник Анастасія Ігорівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сідельник Анастасія Ігорівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Чи укладено з ПП "ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "ГАСТРОЛІ В УКРАЇНІ" (код ЄДРПОУ 32930598) договір про оренду частини Контрактової площі та прилеглих територій?
2) Яким є розмір орендної плати за запитаним вище договором оренди?
3) На підставі якого дозвільного документу (рішення, розпорядження тощо) ПП "ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "ГАСТРОЛІ В УКРАЇНІ" (код ЄДРПОУ 32930598) займає частину Контрактової площі та прилеглих територій?
4) Прошу надати копію відповідного дозвільного документу (рішення, розпорядження тощо), на підставі якого ПП "ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "ГАСТРОЛІ В УКРАЇНІ" (код ЄДРПОУ 32930598) займає частину Контрактової площі та прилеглих територій.

З повагою,

Сідельник Анастасія Ігорівна

Відділ роботи із зверненнями громадян,

2 Attachments

З повагою
Відділ роботи із зверненнями громадян
Подільської районної в місті Києві
державної адміністрації