ТЦК

Жінка Ірина

Доброго дня!

На підставі норм міжнародного права, статей 34 та 40 Конституції України, статей 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):

1) відомості щодо суб’єкта з найменуванням "ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" за адресою [Одеська область, місто Подільськ, вулиця Велика Деповська, 98].

2) чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб`єкт з ідентифікаційним номером 09646896 ?

3) відомості щодо суб’єктів з найменуванням "Солом’янський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" або "Солом’янський районний у місті Києві територіальний центр комплектування та соціальної підтримки".

4) відомості щодо суб’єкту з найменуванням "СОЛОМ`ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ У М.КИЄВІ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ" чи "СОЛОМ`ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ".

5) Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з ідентифікаційним номером 09612526 ?

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

Автор: Ірина

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

1 Attachment

Φ
'!
צ 27.02.2024 (. /-453-24) -צצ, .
צ æ. 
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ ,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]