ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати належним чином завірену копію директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 23.12.2019 N Д-322/1/11 дск.

Інформація, яка містить конфіденційну, таємну та службову інформацію відповідно до пунктів 1,2,3 частини 1 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», може бути заштрихована).

Відповідно до терміну «державна таємниця» статті 1 Закону України «Про державну таємницю» та пунктів 1,2,3 частини 1 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обмеженому доступу підлягає інформація а не документ.

Також, відповідно до статті 64 Конституції (Основного Закону) України передбачено,
що конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім
випадків, передбачених Конституцією України. Даною статтею Конституції (Основного Закону) України не передбачено обмеження прав і свобод людини і громадянина на підставі директиви з грифом «Для службового користування».

З повагою,

Віталій

Міністерство оборони України

1 Attachment

Доброго дня!
Надсилаємо на Вашу адресу відповідь на Ваше звернення!

З повагою,
І.Сузима

Доброго дня!

Відповідь на щапит адресована іншому адресату. Прошу перевірити адресата і надати відповідь згідно із запитом.

З повагою,

Віталій