ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

–Чи утворене відповідно до Закону, згідно статті 17 Конституції України таке військове формування як "ТЦК та СП"? Згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку №1357-IX від 30.03.2021 року" та "Кримінально-виконавчий кодекс України №1129-IV ст.164 пункт 2", – було лише змінено назву "військових комісаріатів" на "ТЦК та СП". А ще треба враховувати проект Верховної Ради "Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку зі створенням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів №9285-VIII від 09.11.2018".
Адже законопроект 9285-VIII суперечить постановi Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки №154 (не підписаний Денисом Шмигалем) від 23 лютого 2022 року" що в свою чергу є порушенням ст.17 Конституції України (на території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом).
Я зауважую що Кабінет Міністрів України - це виконавчий орган влади, а не законодавчий. І постанови Кабінету Міністрів України - це не закон.

–Надайте документ (розпорядчий акт Президента України) про створення юридичної особи "ТЦК та СП". Згідно ст.80, ст.81 та ст.87 Цивільного Кодексу України.

–Надайте документ (акт правонаступництва) про те що "ТЦК та СП" є правонасупником "військових комісаріатів".

Відповідь, прошу, надати у встановлений законом термін, на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному.

З повагою,
Гаращук Євген Петрович.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦. 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Управління доступу до публічної інформації,

1 Attachment

2 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем