ТЦК та СП Вишгород

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Від людини Наталії Олександрівни Новицької як основний кредитор,як агент для штучної людини Новицька Наталія Олександрівна
04200,м.Київ вул.Дубровицька 5 кв.83 Email:[email address]

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
вул. Шота Руставелі, 3, м. Київ, 01601, телефон (044) 287-24-22, факс (044) 235-37-39, E-mail: [email address], сайт: www.ukrstat.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 37507880

Волевиявлення
Я, людина зі власним ім’ям Наталія, ПОВІДОМЛЯЮ Вас, про те, що згідно статті 6 «Загальної декларації прав людини» (ООН 1948 року) та статті 16 «Міжнародного пакту про громадянські та політичні права» (ООН 1966 року) - ДЕ Б Я НЕ ПЕРЕБУВАЛА, МАЮ ПРАВО НА ВИЗНАННЯ МОЄЇ ПРАВОСУБ'ЄКТНОСТІ,«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави». (Стаття 3 Конституції України).
«...Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами...». (Стаття 5 Конституції України).
«Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та
законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей».
(Стаття 68 Конституції України).
«Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії». (Стаття 69 Конституції України).:
- мій правовий статус – Людина;
- моя правосуб’єктність – Людина.
Від: Людини зі власним ім’ям Наталія, діючій у міжнародному правовому статусі Людини
Звертаю Вашу увагу на те, що Я, діючи у міжнародному правовому статусі Людини з повними правами - не є юридичною фікцією: «фізична особа», «особа», «громадянин», «громадянин України», «особа без громадянства», «мігрант», «апатрид», «не встановлена особа», «іноземець». Забороняю застосовувати до мене правові презумпції та фікції.

З А П И Т
про надання публічної інформації за Законом України
«Про доступ до публічної інформації»
Згідно статті 3 Конституції України «Держава (в особі посадових осіб всіх її органів) відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави», тому
Керуючись ст.ст.3, 5 ,8, 13, 14, 19, 22, 23, 28, 32, 34, 40, 69 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Доручаю надати інформацію (завірену належним чином уповноваженою посадовою особою)
Вимагаю:

1. Надати відповідь,Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ юридична особа або відокремлений підрозділ з наступним кодом ЄДРПОУ 09518804?
2. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням "Вишгородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" розташований за адресою: Київська область, м.Вишгород, вул. Кургузова, 5;
3. Який ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстры підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "Вишгородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" розташований за адресою: Київська область, м.Вишгород, вул. Кургузова, 5;
4.Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09518804;
5. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "Вишгородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки" розташований за адресою: Київська область, м.Вишгород, вул. Кургузова, 5.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.
Я забороняю обробку (збирання, зберігання, використання та передачу третім особам об’єкт моєї інтелектуальної власності у вигляді персональних даних фізичної особи від імені якої я дію, які становлять конфіденційну інформацію про людину), що буде втручанням у приватне життя людини.
Невизнання як людини - порушення міжнародного права , ст.6 Загальної Декларації прав людини (1948 р.)
Вимагаю надати відповідь в п’ятиденний термін з урахуванням вимог чинного законодавства України , в повному обсязі, та надіслати в паперовому вигляді у форматі А4 на адресу:04200,Київ вул.Дубровицька 5 кв.83 Email:[email address]
З повагою Жінка Наталія
Двадцяте травня 2024 рік

ТИТАРЕНКО Людмила Михайлівна,

1 Attachment

!   
 
  27.05.2024 (. ϲ/-1116-24)  -,  .
 
.
 
,
. 044 287 06

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]