Учнівський Положення

Борис Борисович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Вкажіть, які інші фізичні особи, компанії, установи, організації окрім Комунального підприємства "Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів "еДніпро" залучені для обробки Персональних даних, координації розповсюдження та обліку Квитків.
Надайте ліцензії, дозволи, рішення або договори укладенні між ними.

2. Окрім CRM-системи які інші інформаційні системи (реєстри) використовуються для перевірки даних при оформленні та видачі Квитка? Зазначте повну назву системи (реєстру).

3. Яка фізична особа, установа, організація займається виготовленням Учнівського квитка? Вкажіть назву, надайте договір, дозвіл, ліцензію на такий вид діяльності.

4. Надайте кошторисну документацію на виготовлення Учнівського квитка - набір поліграфічної продукції, який є складовою комплекту Квитка.

5. В базі якої системи розміщується, зберігається інформація про персональні дані зібрані через Анкету-заяву про дитину та особу яка звертається для отримання Квитка? Вкажіть повну назву такої системи.

Вимагаю відповіді надати по суті заданих питань в хронологічному порядку.
Відповідь не по суті я розціню, як не надану.

Так, як запитувана мною інформація становить суспільній інтерес (суспільно необхідна інформація), і згідно ст.21 ЗУ Про доступ до публічної інформації: Інформація на запит надається безкоштовно.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації» до розпорядника відповідної інформації.

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого чинним законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.

Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

З повагою,

Борис Борисович

єДніпро - Цифрове місто,

1 Attachment

єДніпро - Цифрове місто,

Добрий день!

Надаємо відповідь на запитувану інформацію.
[1][IMG][2] 1740.pdf

References

Visible links
1. https://drive.google.com/file/d/1ZT47Jm6...
2. https://drive.google.com/file/d/1ZT47Jm6...

Борис Борисович

Доброго дня!

Надайте, будь ласка, відповідь в іншому форматі. За наданим посиланням відповідь відсутня.

З повагою,

Борис Борисович

єДніпро - Цифрове місто,

1 Attachment

Вітаю! Надсилаємо Вам лист у вкладенні.
З повагою,
єДніпро
сб, 25 трав. 2024 р. о 22:31 Борис Борисович
<[1][FOI #127032 email]> пише:

Доброго дня!

Надайте, будь ласка, відповідь в іншому форматі. За наданим посиланням
відповідь відсутня.

З повагою,

Борис Борисович

показати цитоване