Указ про вихід з громадянства України 2022.

Джафаров Руслан

Добрий день шановні працівники Офісу Президента України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Паспортні дані: Джафаров Руслан Мубаризович, 30 березня 1985 р.н. Закордонний паспорт CD 090616.
Звертаюсь до Вас з запитом. В зв’язку з воєнним станом, чи планується підписання указу, що до виходу з громадянства України особам, які постійно мешкають за кордоном?
Приблизно 3000 громадян чекають на підписання цього указу. Що б отримати іноземне громадянство, від нас вимагають вихід з українського громадянства, в противному випадку, ми лишаємося єдиної можливості отримати іноземне громадянство. Термін який надається для виходу з громадянства 2-3 роки, в залежності від країни. Після цього рішення, що до прийняття в іноземне громадянство – анулюється.
В багатьох з нас закінчується термін дії закордонного паспорта, що робити нам в цьому випадку? Замовити новий паспорт, продовжити термін дії чинного паспорту? Невідомо, коли буде підписано указ, це завдає труднощі в даній справі.
Якщо підписання цього указу не планується, прошу надати мені документ, який гарантує збереження громадянства України, для надання в міграційну службу країни де я мешкаю.
Дякую за допомогу.

З повагою,

Джафаров Руслан

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment