Українські міжнародні та внутрішні COVID-сертифікати

Олексій Ясинський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати мені інформацію про дату першого обміну (отримання) відкритих ключів (Public Keys), що відбувся між Україною та відповідними інституціями та (або) країнами ЄС з метою тестування та верифікації COVID-сертифікатів до офіційного отримання Україною доступу до шлюзу EU Digital COVID Certificate Gateway (подія, про яку повідомив заступник очільника Міністерства охорони здоров'я Ярослав Кучер в ефірі телеканалу «Україна 24»).

2) Надати мені інформацію про дату з якої Україна отримала доступ до шлюзу EU Digital COVID Certificate Gateway й офіційно почала обмінюватися відкритими ключами (Public Keys) з країнами, які під'єднані до цього шлюзу.

3) Надати мені інформацію про ключ, яким підписуються українські міжнародні COVID-сертифікати: назва криптографічного алгоритму, що використовується для підпису сертифікату; назва криптографічної бібліотеки, що використовується для підпису сертифікату; розмір ключа (біт), що використовується для підпису сертифікату.

4) Надати мені інформацію про ключ, яким підписуються українські внутрішні COVID-сертифікати: назва криптографічного алгоритму, що використовується для підпису сертифікату; назва криптографічної бібліотеки, що використовується для підпису сертифікату; розмір ключа (біт), що використовується для підпису сертифікату.

5) Надати мені електронні (або скановані) копії технічного завдання та (або) технічних вимог відповідно до яких побудована система створення (генерування) українських внутрішніх та міжнародних COVID-сертифікатів.

6) Надати мені електронні (або скановані) копії технічного завдання та (або) технічних вимог відповідно до яких побудована система підпису українських внутрішніх та міжнародних COVID-сертифікатів.

З повагою,
Олексій Ясинський

Охріменко Святослав Борисович, Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

Директорат з розвитку цифрових
трансформацій в охороні здоров’я

2 Attachments

Директорат цифрової трансформації, Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment