Укриття біля МПП "Могилів-Подільський"

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.

Наша організація проводить моніторинг ситуації щодо дотримання прав осіб на багатьох міжнародних пунктах пропуску (далі-МПП), включаючи МПП "Могилів-Подільський".
За даними наших спеціалістів, особи, під час перетину пункту пропуску та оголошення "Повітряна тривога", не знають про місце розташування найближчих укриттів. Крім цього, не має будь-яких позначок про те як дістатися до найблихчих укриттів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- перелік 10 (за наявності такої кількості) функціонуючих укриттів, які найближче розташовані до МПП "Могилів-Подільський

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Відділ надання адміністративних послуг, Могилів-Подільська міська рада

1 Attachment

, .

--
,
³ mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]