Управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради

Дніпровському міському голові
Борису ФІЛАТОВУ

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ
Рішенням Дніпровської міської ради від 31.01.2024 № 73/46 «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.02.2021 № 6/3 «Про затвердження структури виконавчих органів Дніпровської міської ради, загальної чисельності працівників Дніпровської міської ради та її виконавчих органів» створено управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради зі статусом юридичної особи.
Рішенням Дніпровської міської ради від 31.01.2024 № 74/46 затверджено Положення про управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради.
Законом України “Про доступ до публічної інформації” визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, що становить суспільний інтерес. Закон забезпечує прозорість та відкритість суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
Реалізуючи право на доступ до публічної інформації передбачене ст. 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, що відповідає обов'язку, передбаченому ст. 14 цього Закону, розпорядників інформації надавати достовірну, точну та повну інформацію, прошу:
- надати інформацію: - номер кабінету, поверх, фактичну адресу управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради.
Складений запит відповідає вимогам встановленим ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Запитувана інформація не є інформацією з обмеженим доступом, конфіденційною та таємною.
Відповідно до ст. 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно зі ст. 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
Статтею 24 Закону України “Про доступ до публічної інформації” передбачено відповідальність за ненадання відповіді на запит; ненадання інформації на запит; безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію; надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації; несвоєчасне надання інформації; необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом; нездійснення реєстрації документів; навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

З повагою, Олексій

vidkryta-vlada@dmr.dp.ua, Дніпровська міська рада

1 Attachment