Управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради

Дніпровському міському голові
Борису ФІЛАТОВУ

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

На мій до Вас запит від 15.02.2024 вх. № 37/193, листом Управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради від 21.02.2024 № 3/2-3 повідомлено що станом на 21.02.204 штатний розпис Управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради (далі-Управління) формується, бюджетний запит на кошторис Управління розробляється. Розмір фінансування на 2024 рік Управління планується до затвердження на найближчій сесії Дніпровської міської ради.
Враховуючи що 21.02.2024 відбулось пленарне засідання чергової сесії міської ради, та реалізуючи право на доступ до публічної інформації передбачене ст. 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, що відповідає обов'язку, передбаченому ст. 14 цього Закону, розпорядників інформації надавати достовірну, точну та повну інформацію, прошу:
- Надати інформацію щодо загальної чисельності (штатних одиниць) працівників управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради;
Надати структуру управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради.
- Надати бюджетний запит та кошторис управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради на 2024 рік.
- Надати інформацію - передбачений, затверджений, запланований на 2024 рік розмір фінансування на управління дозвільної процедури з питань зовнішньої реклами Дніпровської міської ради, та за якими конкретно цільовими призначеннями.
Складений запит відповідає вимогам встановленим ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Запитувана інформація не є інформацією з обмеженим доступом, конфіденційною та таємною.
Відповідно до ст. 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно зі ст. 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
Статтею 24 Закону України “Про доступ до публічної інформації” передбачено відповідальність за ненадання відповіді на запит; ненадання інформації на запит; безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію; надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації; несвоєчасне надання інформації; необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом; нездійснення реєстрації документів; навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

З повагою, Олексій

vidkryta-vlada@dmr.dp.ua, Дніпровська міська рада

1 Attachment