Утворення та діяльність ТЦК та СП

З А П И Т
на отримання публічної інформації
Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Відповідно ст. 92 КУ, яким Законом України були утворені ТЦК та СП?
2. Відповідно ст. 19 КУ , яким Законом України регулюється діяльність ТЦК та СП?
3. Відповідно ст. 57 КУ , яким НПА зазначено зразок посвідчення працівників ТЦК та СП?

Відповідь на запит на інформацію надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту (згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року), на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному сайті.

З повагою,

Антон І.

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

3 Attachments

Верховна Рада України

2 Attachments