Утворення ТЦК та СП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Керуючись стаття 40 Конституції України (Основного закону) усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Відповідно до ст.19 Загальної декларації прав людини та ст.10 Конвенції прав людини і основоположних свобод (РИМ, 4.XI.1950 року) кожна людина має право безперешкодно шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів.

Прошу надати:

1. Закон про утворення Територіальний Центр Комплектації та Соціальної Підтримки (ТЦК та СП) у Вінницькій області з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до закону про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19.12.1996р. Документ повинен містити юридично законний факт створення юридичної особи публічного права , тобто скан копія документу, не сам текст, який викладений в інформаційній базі rada.gov.ua, де знаходяться тексти документів та не є офіційним виданням;

2.Фотокопію закону,підписану відповідальною особою та завірену мокрою печаткою про мобілізацію в Україні.

З повагою,

Калюжний Едуард

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

3 Attachments