ВДРУГЕ з УТОЧНЕННЯМИ - Безоплатна правова допомога, робітниками у яких відсутня освіта

Доброго дня!

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до частини другої статті 5 Закону України «Про вищу освіту» в Україні присуджуються такі ступені вищої освіти:

молодший бакалавр;
бакалавр;
магістр;
доктор філософії / доктор мистецтва;
доктор наук.

Закон України «Про освіту» визначає наступні рівні вищої освіти:

- початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти, який відповідає шостому рівню Національної рамки кваліфікацій;

- перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, який відповідає сьомому рівню Національної рамки кваліфікацій;

- другий (магістерський) рівень вищої освіти, який відповідає восьмому рівню Національної рамки кваліфікацій;

- третій (освітньо-науковий/освітньо-творчий) рівень вищої освіти, який відповідає дев’ятому рівню Національної рамки кваліфікацій;

- науковий рівень вищої освіти, який відповідає десятому рівню Національної рамки кваліфікацій.

Звернувшись до Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, нами було зясовано, що робітники цих Бюро, не мають освіти даже первинного рівня - бакалавра.

НАЧАЛЬНИКИ цих відділень не мають даже вищої освіти, а деякі взагалі мають освіту рівня ПТУ...

От же консультації проводять так званні спеціалісти та керівники дуже низького рівня.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

А, Стаття 14. Обов'язки розпорядників інформації, вказує, що

1. Розпорядники інформації зобов'язані:

6) надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.

{Пункт 6 частини першої статті 14 в редакції Закону № 319-VIII від 09.04.2015}

МИ ЗАПИТУВАЛИ ДЕКІЛЬКА ПИТАНЬ:

1. Надати данні про освіту кожного з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо)

2. Надати данні по кожному з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо), чи мають вони на цей час освіту першого рівня - бакалавр

3. Надати данні по кожному з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо), що стало підставою на назначення

4. На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

5. Надати данні про освіту кожного з робітників Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо)

6. Надати данні про освіту кожного з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо)

7. Надати данні по кожному з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо), чи мають вони на цей час освіту першого рівня - бакалавр

8. Надати данні по кожному з керівників відділень Бюро безоплатної правової допомоги у Одеській області, згідно штатного розпису(по кожному бюро - окремо), що стало підставою на назначення

На цей час, Кординаційний центр з надання правової допомоги, надав відповідь від 27.02.2020 за номером ПІ - Ф - 0614 - 20/11 на наш Інформаційний запит.
Але враховуючи, що надана інформація в деякій частині є - НЕ ДОСТОВІРНА, НЕ ТОЧНА, та НЕ ПОВНА...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Коли саме проходили навчання(надати данні коли поступили та коли закінчили), в якому учбовому закладі та номер диплому, НАЧАЛЬНИКИ Подільского місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

2) Який саме рівень вищої освіти згідно Національної рамки кваліфікацій, мають НАЧАЛЬНИКИ Подільского місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Майданюк І.О. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Ананьїв

Бондар І.В. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Балта

Спатерук А.В. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Кодима

Гушкан А.П. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Окни

Жмурко С.Л. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Любашівка

Булавицький О.О. - зазначено, що має вищу юридичну освіту, по по спеціальності - правознавство, м.Ширяєве

3) Як що, зясується, що деякі не мають вищої освіти, даже першого рівня, то на яких засадах вони були назначені на посади начальників відділів?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

Відповідь просимо направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

голова громадської організації "Корупція стоп"

Француз Ігор Вікторович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти