ВГО "Федерація хокею України"

Михайло Гончаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 р. №573 "Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських та неолімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 695 і від 29 лютого 2012 р. № 152", Федерація хокею України бере участь у проведенні експерименту щодо залучення Міністерством культури, молоді та спорту до організації і проведення спортивних заходів.
Враховуючи фінансування Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" державою в період з листопада 2016 р. по даний час та відсутність спортивних досягнень в українському хокеї за останнє десятиліття, діяльність федерації викликає значний суспільний інтерес.

Беручи до уваги вищезазначене, прошу повідомити та надати скановані копії наступних документів:

1. Підтвердити документально з додаванням первинних документів (договорів) перерахування коштів від Міністерства молоді та спорту України та Міністерства культури, молоді та спорту України до Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" за весь час дії експерименту з розбивкою по рокам.

2. Прошу надати звіти про використання коштів, отриманих від Міністерства молоді та спорту України та Міністерства культури, молоді та спорту України за весь час дії експерименту Всеукраїнською громадською організацією "Федерація хокею України" з розбивкою по роках.

3. Надати подані Всеукраїнською громадською організацією "Федерація хокею України" документи для обґрунтування потреби в коштах і детальні розрахунки витрат, визначені на підставі норм та нормативів, діючих цін і тарифів, виходячи з показників Календарного плану за весь час дії експерименту з розбивкою по роках.

З повагою,

Михайло Гончаренко