Вичерпний перлік уповноважених осіб, призначених наказом коменданта

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації

Право на проведення перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян надано відповідним уповноваженим особам Національної поліції, СБУ, Національної гвардії, Держприкордонслужби, ДМС, Держмитслужби та Збройних Сил, які визначені в наказі коменданта. (п. 5 Постанова КМУ 1456).

надати інформацію:

Завірену належним чином фотокопію з оригіналу Наказу коменданта у Хмельницькій області (по всіх містах в Хмельницькій області), яким визначено повний, вичерпний перелік відповідних уповноважених осіб , які мають право на проведення перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян.

Відповідь надати у повному обсязі, у 5-ти денний термін , та надіслати в електронному вигляді.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою

Ігор Гончарук

Хмельницька ОДА (вихідна) інформаційні запити, Хмельницька обласна державна адміністрація

2 Attachments

80/15-41-684/2024 : 23.01.2024

:
( ), , , , , , ,

ϳ: ([khmeln1 request email])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Канцелярія ХОДА, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

, .

--
,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]