Відділ архіву та цивільного захисту населення

Олександр Олійник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію (копії) рішення сесії Таврійської (Кіровської) сільської ради Оріхівського району Запорізької області про передачу земельних ділянок будь-яким фізичним особам, які розташовані за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, с. Таврійське (Кірове), вул. Запорізька, 24 з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства та будівництва та обслуговування житлового будинку у користування (постійне) або у власність, оренду.

Звертаю Вашу увагу на те, що мною було надіслано письмовий запит від 01.02.2021р. до розпорядника вищезазначеної інформації, а саме Таврійської сільської ради, від якого я отримав відповідь від 03.02.2021р. № 01-20/0213 про те, що після створення Таврійської громади (2016 рік) рішення сесії та інші нормативно-правові акти, які були прийняті на сесіях Таврійської сільської ради до створення Таврійської громади, тобто до 2016 року, були передані до відділу архіву та цивільного захисту населення Оріхівської РДА.

Прошу надати нформацію у встановлений Законом строк.

З повагою,

Олександр Олійник