відділ охорони здоровя

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) достовірну інформацію управління охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації про перелік діючих нормативно-правових актів та суміжних з ними нормативних документів місцевого та національного рівня, що регламентують діяльність за напрямом «паліативна допомога» в закладах охорони здоровя Виноградівського району Закарпатської обласної.

2) достовірну інформацію щодо загальних обсягів фінансування та постатейні витрати відділу охорони здоров’я Виноградіївської райдерадміністрації, Закарпатської обласної державної адміністрації за напрямом «паліативна допомога» за 2013 рік та за перші два квартали 2014 року;

З повагою,

Олександр

Емілія Венгер,

1 Attachment

vinrda@ukrpost.ua, Виноградівська райдержадміністрація

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:

Олександр - повна відповідь(1) про доступ до публічної інформації

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов. Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки вложений.