Відео з камер спостереження в місті Києві

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Прошу надати відеозапис з камер відеоспостереження, що встановленні по Володимирському узвозу в Місті Києві після мосту Кличка в сторону поштової площі, зі всіх можливих камер що встановленні на тому. Відрізку дороги!
В проміжку з 23:40 10.02.2024 -до 00:30 11.02.2025
В звʼязку з потраплянням мене Оніщенко Тарас Вікторович 22.12.1999 р.н. в дтп (лобове зіткнення) на т/з Citroen berlingo 2008 н/з АВ7812ВО з іншим авто)
Відеозапис потрібен для доведення в суді моєї невинуватості!

З повагою,

Тарас

Офіційна скринька Головного офісу, ДП Інформаційно-ресурсний центр (Нині ДП "Національні інформаційні системи")

Доброго дня!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання адміністрування Державних та Єдиних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України» від 14.07.1999 № 1272 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2015 № 424) та наказу Міністерства юстиції України від 25.06.2015 № 1059/5, ДП «НАІС» визначено технічним адміністратором Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.
При цьому, ДП " НАІС" не здійснює адміністрування будь-яких електронних інформаційних ресурсів, які містять інформацію з камер відеоспостереження.
Ймовірно, Ваш запит стосується отримання інформації з єдиної національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) МВС, яка являє собою інтегровану інформаційну систему, що безпосередньо забезпечує реалізацію функцій її суб’єктів, інформаційну підтримку та супроводження їх діяльності і становить сукупність взаємозв’язаних функціональних підсистем, сервісів, програмно-інформаційних комплексів єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.
Однак ДП "НАІС" не має відношення до інформаційної системи МВС, у зв'язку із чим вбачається що Ваш лист скеровано не до належного володільця інформації та не може бути опрацьований Підприємством.

показати цитоване