Відео з камер відеоспостереження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Александр М, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Александр М

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати мені запис з камер відеоспостереження розташованих на стовпах перехрестя вулиці Марсельська й проспекта Добровольського, в період часу з 13:50 до 14:45 18.04.2024 року.
Необхідність в отриманні даного запису обумовлена в доведенні моєї невинуватості. Під час ДТП, яка сталась 18.04.2024 року о 14:06, в результаті створення аварійної ситуації водієм другого авто, в результаті чого моє авто зазнало значних механічних пошкоджень. В наслідок ДТП по відношенню до мене був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП співробітниками патрульної поліцій.

З повагою,

Александр М

Одеська міська рада

1 Attachment

Доброго дня, відповідь на Ваш запит