Відео з камери спостереження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати мені запис з камер відеоспостереження розташованих на мосту вулиць бульвар Лесі Украінки та бульвар Миколи Міхновського із видом на вулицю Верхню (вниз де АЗС Сокар)в період часу з 08:10 до 08:45 08.04.2024 року. Чи іншої камери з якоі видно данний відрізок дороги.
Необхідність в отриманні даного запису обумовлена в доведенні моєї невинуватості. Під час ДТП, яка сталась 08.04.2024 року о 8:20, в результаті того що співробітники патрульноії поліції на авто Рено з номерним знаком 1832 із другого ряду витягували правопорушника на сірому Нісан Лиф АІ1706YA який без попереджувальних сигналів і не переконавшись що маневр буде безпечний начав перестроюватись із смуги в смугу. В данній ситуації я не зміг вчасно зупинити свій транспортний засіб Мотоцикл Сузуки синього кольору і внаслідок чого відбулось зіткнення.

З повагою,

Богдан

УПП у м.Києві ДПП, Департамент патрульної поліції в м. Київ

1 Attachment

Богдан Кислий,

1 Attachment

добрий день, прошу відео по даному запиту відправити на данну електронну
адресу. дякую

показати цитоване