Відеофіксація порушень ПДР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте будь-ласка Перелік технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС, органами та підрозділами поліції для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху (технічні засоби для визначення швидкості руху, спеціальні технічні засоби, які працюють в автоматичному режимі, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису та спеціальні технічні засоби для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння) станом на 1 березня 2020 року та надайте інформацію, на підставі яких нормативно-правових документів дозволено застосування вище згаданих технічних засобів в Україні.

Додатково, наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 1 березня 2010 року № 33 "Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху"
(зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 березня 2010 р. за № 262/17557) - ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ на підставі наказу МВС від 26.12.2018 № 1052 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 01 березня 2010 року № 33".

З повагою,

Юрий

Галян Надія, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Департамент патрульної поліції,

1 Attachment