виділення коштів на миючі засоби В ДНЗ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки миючих засобів, згідно нормам, повинно виділятися на дитячий садок в Україні?

2. Чи надходили до Вас запити від КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ФУРСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "УСМІШКА" стосовно придбання миючих засобів на 2020 рік із переліком необхідних засобів та їх кількістю? Якщо так, прохання вислати копію таких запитів. Яке рішення було прийнято по даним запитам? Вони були задоволені чи дитсадок отримав відмову?

3. Скільки коштів було виділено на придбання миючих та гігієнічних засобів для КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ФУРСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "УСМІШКА" в 2020 році? Якщо коштів для придбання миючих засобів недостатньо, по якій причині є недофінансування КУ ФСР ЗДО "Усмішка" ?

4. В якій кількості було придбано миючих та гігієнічних засобів для КУ ФСР ЗДО "Усмішка" с.Фурси Білоцерківського району, Київської області на 2020 рік?

5. Якщо миючих засобів було придбано недостатньо (згідно нормам), за чий рахунок має відбуватися дозакупівля миючих та гігієнічних засобів?

З повагою,

Тетяна

Білоцерківська райдержадміністрація

1 Attachment