Відкликання дупутатів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Котляр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віктор Котляр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно ст. 14 Закону України «Про місцеві вибори» проміжні вибори депутата сільської, селищної ради призначаються в одномандатному виборчому окрузі територіальною виборчою комісією в порядку, встановленому цим Законом, у разі дострокового припинення повноважень депутата сільської, селищної ради, обраного у відповідному одномандатному виборчому окрузі.

Враховуючи зазначене прошу повідомити, в межах компетенції:

1. Склад, адресу та контакти відповідної територіальної виборчої комісії в м.Херсоні (Херсонській області) до повноважень якої входить призначення та проведення проміжних виборів депутатів Степанівської сільської ради (м.Херсон, Суворовський район, с. Степанівка) в одномандатному виборчому окрузі №183.

Друге питання:

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково за наявності перелічених підстав, засвідчених офіційними документами, без прийняття рішення відповідної ради у разі його відкликання виборцями у встановленому цим Законом порядку.

Відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою врегульовано розділом V Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
1. Враховуючи зазначене прошу надати відскановані копії документів та або зразки документів:

1) Рішення про внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою яке приймається на зборах виборців.
2) Форму повідомлення регіональних та/або місцевих засобів масової інформації про розгляд питання відкликання депутата місцевої ради.
3) Рішення про утворення ініціативної групи для збирання підписів виборців відповідного виборчого округу на підтримку пропозиції про відкликання депута=та місцевої ради за народною ініціативою.
4) Інших документів необхідних для відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою.

2. Прошу повідомити, в межах компетенції:
1) Прізвище, ім’я, по батькові депутатів Степанівської сільської ради (м.Херсон, Суворовський район, с. Степанівка) обраних в одномандатному виборчому окрузі №183.
2) Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні на відповідних місцевих виборах депутатів Степанівської сільської ради (м.Херсон, Суворовський район, с. Степанівка) в одномандатному виборчому окрузі №183.
3) Наявність чи відсутність кандитатів у депутати які за рішенням територіальної виборчої комісії можуть бути обрані депутатами Степанівської сільської ради (м.Херсон, Суворовський район, с. Степанівка) в одномандатному виборчому окрузі №183 у разі дострокового припинення повноважень депутатом який був обраний до Степанівської сільської ради (м.Херсон, Суворовський район, с. Степанівка) в одномандатному виборчому окрузі №183. За наявності таких кандидатів прошу надати їх кількісний склад, прізвище, ім’я та по батькові.

Третє питання:
Згідно п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата місцевої ради можуть припинятися достроково також за рішенням відповідної ради у зв'язку з особистою заявою депутата місцевої ради про складення ним депутатських повноважень.
Враховуючи зазначене прошу, в межах компетенції повідомити:
1. В який строк місцева рада зобов’язана розглянути заяву депутата про складення ним депутатських повноважень.
2. Яка саме форма подання такої зави передбачена законодавством (усна, письмова).
3. Чи повинна бути на такій заяві позначка вхідної кореспонденції яка б свідчила про прийняття такої зави.
4. За відсутності документів підтверджуючих подання зави про складення депутатських повноважень чи може бути підтверджуючим документом подання такої зави інша заява.
5. Чи може вважатися депутати таким що достроково припинив свої повноваження у випадку якщо ним була подана заява про складення депутатських повноважень однак така заява не розглянута місцевою радою.
6. Яка передбачена відповідальність за нерозгляд зави депутата про складання ним депутатських повноважень.

З повагою,

Віктор Котляр

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment