Відкриття кримінального вправадження щодо відключення від централізованого водопостачання

Катерина Крожень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

26.05.2022 споживача Орду О.В. (село Піски Удайські Полтавської області) було скоєно злочин - відключено від централізованного водопостачання. Була викликана поліція на місце та написано заяву щодо скоєного злочина.
1. Чи відкривала прокуратура власне кримінальне впровадження з цього приводу? Або планує підтримати впровадження відкрите поліцією?
2. Чи планує прокуратура відкривати власне кримінальне впровадження щодо незаконного припинення надання послуг централізованного водопостачання та залишення людей без доступу до води (в тому числі малолітньої дитини та неповнолітньої особи)?
3. Чи відкривалось впровадження щодо залучення до відключення від централізованного водопостачання підлітків (на відео інцеденту присутні неповнолітні особи) та чи притягувались батьки до адміністративної відповідальності?
4. Чи відкривалось впровадження щодо сепаратиських висловів " Це у вас у Києві закон, а тут у нас своє"?

З повагою,

Катерина Крожень

Лубенська місцева прокуратура Полтавської області

1 Attachment

Здравствуйте, Катерина.

Вы писали 12 жовтня 2022 р., 16:31:03:

показати цитоване

--
С уважением,
info mailto:[Лубенська місцева прокуратура request email]