Відмова ДМС в проставленні штампу виїзд на ПМП, та відмова в продовженні дії дозволу на виїзд закордон.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Міністерство внутрішніх справ України
м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
ТУРКОВСЬКОГО Олега Володимировича
03162, м. Київ, вул. Рене Декарта 4/2, кв. 57
Мобільний телефон: 093-858-03-93

Скарга на дії Київської Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації. Нерухомість внесена мною в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Суть скарги:
1. Порушення права на вільне пересування та вибір місця проживання:

1.1. Неправомірне зняття з реєстрації місця проживання:
Після внесення власної квартири до реєстру ДРРП та отримання свідоцтво на право власності, де я є власник у Святошинському ЦНАП я звернувся:

22 березня 2004 року я звернувся до Святошинського ЦНАП для з метою отримання адміністративних послуг, пов'язаних з реєстрацією місця проживання. (заява № 66024-008428843-791-14), по якій я отримав відмову без відповідного посилання на документ та жодного пояснення та взагалі не повідомивши мне про результат розгляду справи, жодним способом.

12 грудня 2023 року я звернувся Святошинського ЦНАП який зареєстрував мою заяву на направив на розгляд реєстраторам до Київської Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації з офіційною заявою про зняття з місця проживання за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта 4/2, кв. 57 з відміткою про виїзд на постійне місце проживання до Великої Британії. 13 грудня 2023 року мене було знято з реєстрації місця проживання без відмітки про країну вибуття. Цей факт грубо порушує моє право на вільне пересування та вибір місця проживання, гарантоване статтею 33 Конституції України.

2. Незаконне обмеження доступу до державних послуг:
Відсутність штампів ДМС з відміткою “Виїзд закордон на ПМП”, а тим більше не правомірною безпідставноб відмовою без розгляду моє заяви та без роз'яснення відмови ДМС в продовжені строку дії дозволу ДМС громадянину України на виїзд закордон на постійне місце проживання та проставлення відповідних відміток не дає мені можливості:
● Повторно звернутися до ДМС без реєстрації місця проживання (без прописки).
● Отримати інші державні послуги, що є прямим порушенням мого права на доступ до державних послуг, гарантованого статтею 58 Конституції України.

3. Необґрунтована відмова у прийнятті документів:
19 грудня 2023 року я з'явився до Святошинського ЦНАПу для отримання відмітки про країну вибуття та надав пакет документів, що включав:
● Дозвіл міграційної служби на виїзд за кордон на постійне місце проживання.
● Військовий квиток з відміткою про зняття з військового обліку в 2014р (замість Додатка4)

Працівник ЦНАП Пустовойт В.В. безпідставно відмовився прийняти мої документи, посилаючись на некомпетентність ЦНАП у питаннях проставлення відмітки про країну вибуття, навіть після того як я йому повідомив працівника ЦНАП, що я помилково 12.12.2023 вибрав невірну адміністративну послугу, а саме зняття з місця проживання без відмітки країни вибуття. Під час мого звернення до ЦНАП я подав заяву про зняття з реєстрації місця проживання, в якій не було заповнено майбутнє місце реєстрації. Пустовойт В.В. не повідомив мене про необхідність відмітки країни вибуття та надання дозволу міграційною службою, замість цього заявив, що достатньо вказати адресу майбутньої реєстрації, навіть якщо я не планую там проживати.
Ця інформація заплутала мене, оскільки я не був інформований про необхідність цих документів та процедуру зняття з місця проживання з відміткою країни вибуття.
Причинивши мені додаткові труднощі, працівник ТЦК намагався вручити мені повістку, не звернувши уваги на мої документи, в той час як працівник ЦНАП Пустовойт В.В. мав можливість перевірити мою ідентифікацію та відмітку про зняття з реєстрації місця проживання.
Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки підтвердив, що органи, які здійснюють реєстрацію місця проживання, не підпорядковані Святошинському ЦНАП та Святошинській районній адміністрації. Додатково, повідомлено, що відмітка про взяття/зняття з військового обліку не має відношення до реєстрації місця проживання.
Ця інформація підтверджує недоліки та невідповідність дій працівників ЦНАП вимогам та стандартам обслуговування громадян, а головне отримав більше п'яти не законих відмов у реєстрації місця проживання у властній квартирі. СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ,
просп. Берестейський, 97, м. Київ, 03115 тел. (044) 424 30 06, (044) 424 34 48, без підставно відмовляє прописати мене у властній квартирі, яка була внесена в реєстр нерухомості у Святошинському ЦНАП, а також я підтверджую свою власність у данній квартирі, саме свідоством на право властності, яке я отримав при приватизації данної нерухомості...

4. Неналежне виконання службових обов'язків:
Начальник відділу ГАВА Наталія Олександрівна відмовила мені в особистому прийомі без пояснення причин, не вийшовши до мене, спеціально проігнорувала свої службові обов'язки.
5. Вимоги: З огляду на вищезазначене, прошу:
1. Зобов'язати Київську Святошинську районну в м. Києві державну адміністрацію:
○ Розглянути мою скаргу по суті та надати офіційну відповідь у письмовій формі.
2. Зареєструвати моє місце проживання згідно свідоцтва на право властності за адрессою м. Київ, вул. Рене Декарта 4/2, кв. 57, де я є власник житла, був прописаний та проживаю все життя. Що можна побачити в Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
3. Проставити в паспорті відмітку про виїзд на постійне місце проживання до Сполученого Королі́вства Велиикої Британії та Північної Ірла́ндії.
4. Зобов'язати Святошинський районний ДМС України в м. Києві:
○ Прийняти мою заяву на оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне місце проживання.

6. Обґрунтування:
● Відсутність відмітки про виїзд закордон на ПМП у паспорті є прямим порушенням мого Конституційного права на вільне пересування та вибір місця проживання, гарантованого статтею 33 Конституції України.
● Відмова у прийнятті заяви до ДМС є незаконною та грубо порушує моє право на доступ до державних послуг, гарантоване статтею 58 Конституції України.
● Відмова у прийнятті документів та відмова в особистому прийомі начальником відділу Гули Наталії є невиконанням службових обов'язків, що негативно впливає на імідж та авторитет держави, так як це можна перевірити в Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Повідомляю, що мною виконано всі вимоги вказані в дозволі ДМС:

Відтак, для завершения процедури, мені необхідно:
- зняти з ресстраци свое місця проживания в Україні;
- надати ЦМУ ДМС у м. Кисві та Киівській області всі діючі документи.
що посвідчують Вашу особу та підтверджують громадянство Украйни, для
проставления в них штампа про оформления визду за кордон на постійне
проживания, а також внесения відповідной інформаці до ЕIАС УМП ДМС:
- отримати довідку органу державной фіскальног служби про сплату податку на доходи физичних осб та про відсутність податкових зобов язань з такого податку.
Зазначаю що в дозволі ДМС не вказано жодного слова про відмітку країни вибуття.
Мені було відмовлено в оскарженні моєї відмови в реєстрації місця проживання в ДМС без причини коли я хотів оскаржити відмову Святошинської районної адміністрації, а також відмовлено в продовжені дії дозволу ДМС на виїзд закордон

- Не законна відмова ДМС в проставленні штампу виїзд на ПМП, , - Без підставно відмовили в продовженні дії дозволу на виїзд закордон.
Я спробував подати нову заяву до Святошинського підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання, але мені було відмовлено в прийняті та розгляді заяви через те що у мене немає реєстрації (прописки) через те що Святошинська района адмінісьрація не хочу прописувати мене у властній квартирі, а ДМС України не хоче проставляти штап виїзд на ПМП так як я виконав всі умови), продовжувати дозвіл на виїзд закордон на ПМП та взагалі відмволяється оскаржувати незаконну відмову в реєстраційних діях, Святошинської районної адміністрації на протиправних дій її начальника ГАВИ Наталії Олександрівни, яка порушує мої Конституційні права та всі можливі закони, так як я є властником данної нерухомості,що можна побачити є в Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

03.06.2024 ТУРКОВСЬКИЙ О.В

Заява надіслана мною до Центрального міжрегіональниого управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області- https://ukc.gov.ua/portal/appeals/878908

Відповідь та незакону відмову Центрального міжрегіональниого управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області додаю https://ukc.gov.ua/backend/uploads/docum...

З повагою,
Oleh

Доброго дня!

Суспільно важлива інформація (відповідно Закону України “Про доступ до публічної інформації” ст. 20, п.2) Строк надання відповіді 48 годин.
З повагою,

Oleh