ВІдмова у доступі до інформації щодо особи

Погоріляк Тетяна Олексіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1)Інформацію, у вигляді Копії сторінки, з книги обліку руху трудових книжок ЗОАС щодо руху моєї трудової книжки АВ №200761 Погоріляк Тетяни Олексіївни. Всю іншу інформацію, яка не стосується мене особисто прошу приховати.

Мною подано позов до суду про поновлення на роботі, де відповідачем по справі є територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області, яке навмисно уникає надання інформації на даний запит та перешкоджає моєму праву на захист права на працю. Аргументує тим, що згідно наказу ДСА України від 23.10.2012 року№138, відомості, що можуть міститися в книгах обліку руху трудових книжок і вкладишів до них, віднесено до відомостей, що становлять службову інформацію з обмеженим доступом. Однак, обмеження доступу до інформації здійснюється відповідно до закону при дотриманні сукупності вимог передбачених частиною 2 статті 6 Закону і доступ про надання інформації про особу, яку я запитую щодо себе (стаття 10 Закону), не входить до цих вимог і тому не можу бути віднесена до інформації з обмеженим доступом на що посилається розпорядник інформації – територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області відмовляючи мені в її отриманні. Розпорядники інформації, які володіють інформацією про особу, зобов'язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом.

З повагою,

Погоріляк Тетяна Олексіївна

kyrah, Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області

1 Attachment