Відновлення медичної практики після декрету

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який механізм відновлення або подовження дії сертифікату лікаря спеціаліста в лікаря, в якої під час відпустки по догляду за дитиною до трьох років термін дії сертифікату лікаря спеціаліста закінчився за умови, що така лікар виходила в таку відпустку та приступала до роботи після виходу з неї, перебуваючи на посаді в державній установі (Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва)?
2. Які органи та установи опікуються вищевказаних питанням і несуть відповідальність за виконання відповідного механізму, контролюють його?
3. У чому полягають посадові обов'язки лікаря стажиста в Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва і чи повинен лікар стажист виконувати ті самі обов'язки і у тому ж обсязі, що й лікар спеціаліст?

З повагою,

Крістіна