відновлення пошкоджених мереж КП "Харківські теплові мережі"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валентин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я як свідомий громадянин, мешканець міста Харкова в третьому поколінні не можу стояти осторонь і дивитися як розграбовується наше місто. В складних умовах військового часу інфраструктура забезпечення населення теплом дуже сильно постраждала і замість того щоб намагатися зекономити кожну копійку і відновити якомога більше, відбувається «дерибан» наших грошей.
Як мені відомо для відновлення пошкоджених мереж КП "Харківські теплові мережі" постійно закуповувало труби ще до війни, але тоді працювало "Прозоро" і був хоч якийсь контроль. А у 2022 році коли місто постійно обстрілювали "месниє делки" закупають труби напряму без тендерів і звичайно ж за завищеними цінами.
Крім того у відкритому доступі навіть нема інформацію про такі покупки, бо "Прозоро" не працює, але є інформація про таких постачальників це ТОВ "Вуглеметтрейдінг", яке постачало труби.
Таким же постачальником товарів для відновлення, зокрема металопластикових вікон, є ТОВ "Стеклопласт", а технічну сіль поставляє ТОВ "Ворлд Фуд Енд Фіт". І всі ці закупки відбуваються утаємничено ніде про них не пишуть, а містян обкрадають.
Прошу перевірити купівлю всього зазначеного на дотримання законодавства та розібратися з "ділками", бо скільки можна це терпіти.

З повагою, Валентин

Державна аудиторська служба України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Державна аудиторська служба України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]