Відновлення прав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Надайте фотокопію оригіналу документу, в якому перераховані всі документи для людини, які вона повинна мати з собою для проїзду так званих (блокпостів) та перетину кордону України з іншими країнами.

Надайте фотокопію оригіналу документу, згідно якого, людина Олег, з громадянськими правами (отримавши документ на громадянина Республіки УРСР Коваль Олег Володимирович в місті Чернігові про що в книзі реєстрації актів про народження 1980 року серпня місяця 20 числа зроблений запис за номером 984) набув громадянина України.

Так як, я людина Олег користуючись громадянином Коваль Олег Володимирович (наданим мені для користування республікою УРСР) не просив надавати мені "громадянство України", то які підстави є і в кого, щоб без моєї волі надавати мені громадянство України.

Відповідь надіслати протягом п'яти днів на листі А4 не перегинаючі, на адресу місто Чернігів вулиця Гайдара 69 індекс 14003 чернігівська область.
Відповідь надіслати (Людині - Олег в статусі громадянина Коваль Олег Володимирович)
Відповідь надіслати окремо на три запитання.
Відповідь повинна мати зрозумілий зміст запитання або повний її зміст.

З повагою,

Автор Олег

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment