Відомості щодо договорів

Тетяна Годунова

Запит (вих. №13-2/03/21)
про надання публічної інформації за Законом України
"Про доступ до публічної інформації"
Ознайомившись з положеннями Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію»,
Прошу:
Протягом п’ятиденного строку надати публічну інформацію:

1.Згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” а саме,
Статті 18. Відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад
1. Відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на договірній і податковій основі та на засадах підконтрольності у межах повноважень, наданих органам місцевого самоврядування законом.
надати копію договора між ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕВРІКА" код ЄДРПОУ 22842840 та Чернівецькою міською радою щодо проведення робіт стосовно демонтажу лічильників обліку теплової енергії у будинках, з метою передачі їх на повірку до ДП "Буковинастандартметрологія" і монтажу лічильників після повірки та інші види діяльності.
2.Надати копію договора між МКП “Чернівцітеплокомуненерго” і ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕВРІКА" код ЄДРПОУ 22842840 щодо проведення сумісних робіт щодо монтажа та демонтажа лічильників обліку теплової енергІї, що підтверджується відповідним актом про те, що відповідний монтаж чи демонтаж лічильника проведено і підписано представником МКМ “Чернівцітеплокомуненерго”.
3.Надати копію договора ПП “Житлосервис” з ТОВ НВП “Евріка “ стосовно того, що плата за повірку лічильника теплової енергії буде долучена до комунальної послуги і на якій законній підставі це може бути здійснено.

У випадку,якщо з якихось причин не можливо надати змістову відповідь по суті запиту-письмово вказати причину,або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”

Дозвіл на обробку персональних даних та передачу їх третім особам надаю тільки в межах цього запиту.

З повагою,
Людина громадянин України

Тетяна Годунова