Відомості з Державного земельного кадастру

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Головко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Головко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу вас надати відповідним чином оформлені відомості з Державного земельного кадастру про наявність вільних земельних ділянок з цільовим призначенням - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходяться в межах населеного пункту місто Черкаси.

З повагою,

Сергій Головко

Щербата Тетяна,

1 Attachment

Щербата Тетяна,

3 Attachments

Сергій Головко

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, невже на все місто Черкаси лише 18 земельних ділянок з цільовим призначенням під забудову які я як інвалід війни другої групи можу отримати безкоштовно згідно закону? І ще надайте інформацію яким чином подати документи інваліда війни 2 групи які свідчать про першочерговість отримання земельної ділянки?

З повагою,

Сергій Головко

Щербата Тетяна,

2 Attachments

Щербата Тетяна,

2 Attachments