Відсутність дверей у туалетній кімнаті ЗЗСО №83 міста Києва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати мені документи на підставі яких проводився ремонт туалетної кімнати для дівчат на другому поверсі школи ЗЗСО №83 міста Києва. І чому там відсутні перегородки та двері!

До речі, відсутність кабінок у туалетних кімнатах для старшокласників є порушенням державних санітарних норм.

Згідно пункту 7.5. "Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів", затверджених у 2001 році, унітази в туалетних кімнатах встановлюють для учнів навчальних закладів I ступеню – у відкритих кабінах, для учнів навчальних закладів II-III ступеню – в кабінах з дверима. У туалетах для дівчат одна кабіна повинна бути з дверима і замком, інші – з дверима висотою 1 м.

Право на приватність – є базовим правом людини, а питання облаштування шкільних туалетів – це не тільки питання санітарних норм, а передусім питання людської гідності.

Прошу надати відповідь шкільного психолога, на питання, як почуваються діти і підлітки, які змушені справляти нужду в туалеті на очах у сторонніх людей? Як це впливає на їх психіку і самооцінку?

Хочу звернути увагу на те, що сьогодні, коли майже у кожного школяра є смартфон і акаунти в соціальних мережах, приниження дитини може привести до найтрагічніших наслідків. Важливо захистити моральність підростаючого покоління і установка дверей в туалетах - не дрібниця, а кричуща необхідність.

Тільки в цьому році проведени роботи:

https://www.dzo.com.ua/tenders/5746782 400 000 грн

https://www.dzo.com.ua/tenders/5614007 49 682, 40 грн

https://www.dzo.com.ua/tenders/5273432 500 000 грн

З повагою,

Анна

Відділ організації діловодства, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

З повагою

Відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

показати цитоване