Велика Державна печатка України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

що у разі ненадання або надання неповної інформації, Я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Запит про надання публічної інформації за Законом України
"Про доступ до публічної інформації"

Відповідно до Указу Президента України від 19.12.1996 № 1230/96 «Про Велику Державну Печатку України» Кабінету Міністрів України доручено внести на розгляд у місячний строк пропозиції щодо опису, зразка Великої Державної Печатки України та подати проект Положення про Велику Державну Печатку України.
Керуючись положеннями Конституції України, Законів України «Про доступ до публічної інформації» та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) у визначений законом строк:

Просимо:

1. Надати завірені належним чином копії з оригіналу титульної і останньої сторінок розробленого Кабінетом Міністрів України Положення «Про Велику Державну Печатку України»;
2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді на мою електронну адресу.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту – вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпоряднику зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, буде опубліковане.

З повагою,

Шлапак Артем Едуардович

website Мiнюст, Міністерство юстиції України

1 Attachment

website Мiнюст, Міністерство юстиції України

1 Attachment

 

 

From: видавничий відд. [mailto:[email address]]
Sent: Wednesday, January 22, 2020 9:36 AM
To: [email address]; [email address];
[email address]; [email address]; [email address];
[email address]
Subject: OVU_003