Військова служба

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

перелік вакантних посад в органах військової прокуратури, на яких можливе проходення військової служби офіцерами запасу?
Крім того, прошу роз'яснити порядок заміщення вакантних офіцерських посад в органах прокуратури, з зазначенням контактів відповідних відділів кадрів, до яких можна звернутися за додатковою інформацією.

З повагою,

Оксана Чубик

vppdr.vp_pru, Військова прокуратура Південного регіону України

1 Attachment

Оксані Чубик

[FOI #27718 email]

Військовою прокуратурою Південного регіону України розглянуто Ваш запит на інформацію щодо наявності у військовій прокуратурі вакантних посад, на яких можливе проходження військової служби офіцерами.
Повідомляю, що станом на 07 листопада 2017 року в органах військової прокуратури Південного регіону України налічується одна вакантна адміністративна посада заступника військового прокурора Запорізького гарнізону.
Відповідно до вимог ст. 39 Закону України «Про прокуратуру», призначення прокурора на вищезазначену адміністративну посаду здійснюється Генеральним прокурором у встановленому законодавством порядку.
Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінеті «Доступу до публічної інформації», що знаходиться на 1 поверсі приміщення Генеральної прокуратури України за адресою: 01011, м.Київ по вул. Різницькій, 13/15 (вхід у приміщення центрального апарату забезпечується зі сторони вул. Гусовського «Прийомна громадян»).
Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
Запити на інформацію подаються на:
- тел/факс: (044) 280-08-84;
- адресу електронної пошти: [email address].
Дана та інша інформація розміщена на офіційному сайті Генеральної прокуратури України в мережі Інтернет.

Начальник секретаріату військової прокуратури
Південного регіону України
підполковник юстиції Р. Гавриленко