Вих №41/19 Стосовно ремонту мосту через річку Кільчень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

На адресу ГО "Самозахист підприємців", що за дорученням Української етнічної громади є збирачем та розпорядником її інформації, стали надходити чисельні скарги стосовно незадовільного стану пешохідного мосту через річку Кільчень, що разтошований між вулицями Лесі Українки та Набережної у межах міста Підгородне Дніпропетровської області.

На данниний час цей міст було оглянуто представниками організації, він дійсно є у аварійному стані, перехід по ньому загрожує життю та здоров'ю користувачів.

Зі слів скаржників ми зрозуміли, що міст за довгу історію свого існування не ремонтувався жодного разу капітально силами органів місцевого самоврядування. Поточний ремонт проводять небайдужі мешканці міста власним коштом.

Також мешканці Підгородного неодноразово збирали підписи під зверненнями до міської ради з приводу ремонту пішохідної переправи, як наприклад лист за вх. № Ко-575 від 13.08.2017.

Зараз очевидним постає той факт, що вказаний міст став об'єктом передвиборчої агітації кандидатів у депутати різних рівнів. Після завершення агітаційного періоду жодна з політичних сил не взяла на себе відповідальність за налагодження небезпечного пересування меншканців Підгородного між берегами річки Кільчень.

На нашу думку, відповідльність за вирішення вказної проблеми лежить в першу чергу, на Підгородненській міській раді. Адже Законом "Про місцеве самоврядування в України" у ст. 26 розділу ІІ глави 26 чітко прописані повноваження міських рад, в тому числі

п. 22: затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування;

п.42: затвердження в установленому порядку місцевих містобудівних програм, генеральних планів забудови відповідних населених пунктів, іншої містобудівної документації;

п.44: встановлення відповідно до законодавства правил з питань благоустрою території населеного пункту, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність, тощо.

Крім цього за неперевіреною інформацією, існує план очищення та розширення берегів річки Кільчень, якими розташувалося місто Підгородне. Втілення у життя такого плану вирішло б багато насущних питань міста, як то: оживлення самої природної водної артерії, благоустрій прибрежних зон, встановлення місць безпечної пішохідної переправи між берегами Кільчені, очищене водопостачання, розвиток туристичної зони та, організація дозволу та відпочинку.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Вказати особу, на яку покладено відповідальність по розгляду звернення мешканців міста Підгородне до міської ради щодо ремонту мосу через річку Кільчень у районі між вулицями Набережна та Лесі Українки, зареєстрованого за вх. №Ко-575 від 13.08.2017р.;

2.Повідомити про результати розгляду звернення, зареєстрованого за вх. №Ко-575 від 13.08.2017.

3. Надати копії розпорядчих документів про балансоналежність мосту через річку Кільчень в районі вулиць Набережна та Л. Українки.

4. Надати копії звернень місцевого депутата за вказаним виборчим округом щодо врегулювання ситуації з мостом.

5. Надати документів, які б підтверджували наміри органів місцевого самоврядування Підгороднього очистити річку Кільчень та налагодити приберегову інфраструктуру.

6. Надати документи, які б інформаційно повідомляли про роботи, що були вже пророблені раніше у вказаному напрямку.

З повагою,
головний редактор громадсько-політичного видання
газети "Самозахист підприємців"
ГО "Самозахист підприємців",
повноважний представник УЕГ
Єськова Оксана

ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА,

10 Attachments

18.07.2019 13:12, Єськова Оксана <[FOI #51739 email]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Єськова Оксана

Для виготовлення та направлення звернень до Адміністрації Президента України щодо очищення поверхневих , грунтових вод, очищення та благоустрою берегової території річки Кільчень, що протікає територією міста Підгородне Дніпропетровської області,

спираючись на відповідь на інформаційний запит,

прошу надати мені посилання на повний текст проекту "Покращення гідрологічного режиму р. Кільчень від м. Підгородне до водосховища ім. Леніна Дніпропетровського району", розробленого у 2016 році Підгородненською міською радою, вказати виконаця проекту і вартість виконаних робіт.

З повагою,

Єськова Оксана

ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА,

2 Attachments

31.08.2019 16:04, Єськова Оксана <[FOI #51739 email]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Invest In Ukraine Now. Восемь регионов показали темпы роста экономики
в полтора раза выше, чем в среднем по стране. https://bit.ly/2ZrAOdi

департамента экологии приёмная,

1 Attachment

Підгородненська міська рада

1 Attachment

______________________________
11 280$ .
" "
http://go.meta.ua/Vorobievy-gory.kharkov...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]