Виконання Законодавства Одеською міською Радою - Регуляторні акти городських рад

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зазначимо, що Громадьскими організаціями по всій Україні, в тому числі до Державних органів, були направлені Проєкти даних Рішень, що відповідають чиному Законодавству, та після обробки Юридичною службою можуть бути приняті, що було зазначено більшостю міст в Державі....

Одеська міська рада вже третій рік ігнорує прийняття даного рішення, а продовжує використовувати старі рішення, що повністю, порушують діюче законодавство, в тому числі і антикорупційне....

Так, Рішенням від 11.12 2019 р. № 5447-VII «Про затвердження плану регуляторних актів на 2020 рік» з метою впорядкування питань щодо паркування транспортних засобів на території міста Одеси на ІІ півріччя 2020р. заплановано підготовку проекту рішення Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі.

А перед цим, було Рішення про зміни та підготовку в 2019 році...

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати:

1. Чи розроблено виконавчими органами Одеської міської ради проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік.

2. Якщо проект розроблено прошу направити його на письмову адресу зі всіма додатками.

3. Якщо проект не розроблено, то прошу повідомити про причини. .
4. Чи опубліковано проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік, в засобах масової інформації.

5. Якщо опубліковано, прошу повідомити назву засобу та дату такої інформації, та направити зареестровану копію на адресу.

6. Якщо не опубліковано, то прошу повідомити про причини.

7. Чи обговорювався проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік, з представниками громадськості на робочих нарадах або зустрічах.

8. Якщо обговорювався, то прошу надати копію протоколу зустрічі із зазначенням дату обговорення, переліку осіб, які приймали в ньому участь та змісту зауважень та пропозицій.

9. Якщо не обговорювався, то прошу повідомити про причини.

10. Чи проводились громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса» , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік.. Прошу зазначити дату та місце проведення.

11. Якщо громадські слухання не проводились, то прошу повідомити про причину.

12. Чи підготовлено аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік. Якщо підготовлено прошу надати копію на адресу.

13. Надати інформацію та копію, в якому засобі масової інформації аналіз опубліковувався.

14. В якому засобі масової інформації та коли планується опублікування повідомлення про проект, проект рішення «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса» , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік, та аналіз його регуляторного впливу.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!
З вказівкою номеру питання!

Відповідь просимо надати письмово та направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
голова громадської організації "Корупція стоп"
Француз Ігор Вікторович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Доброго дня!

Відповідно до інформації Одеської міської ради, розміщенної на офіційному сайті міста у розділі Регуляторна політика, в план діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік було включено на 2 півріччя 2019 р. підготовку проекту рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі» (пункт 6). Рішення про затвердження плану на 2019 рік виконано НЕ БУЛО – проект рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі» НЕ ПІДГОТОВЛЕНО

.
На 2020 рік Одеська міська рада затвердила новий План діяльності підготовки проектів регуляторних актів, в який вже було включено підготовку у другому півріччі проекту рішення Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у м. Одесі (пункт 3). Протягом всього 2020 р. виконавчі органи Одеської міської ради (Департамент транспорту та КП «Одестранспарксервіс») імітували бурну діяльність та повідомляли, що рішення готується у 2 півріччі 2020 р. Однак, як фактично виявляється – проект рішення НЕ ПІДГОТОВЛЕНО, його прийняття без зазначення поважності причин перенесено на 2021 рік.

План підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік Одеською міською радою НЕ ПРИЙНЯТО, хоча відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» такий план Одеська міська рада мала б прийняти до 15 грудня 2020року.

Таким чином виконавчі органи Одеської міської ради свідомо не виконують власні рішення з метою усунення від власних обов’язків, що є свідченням злочинної бездіяльності.

ОТ ЖЕ. ні на жодне питання Одеська міська рада не відповіла.

Повторюємо питання:

1. Чи розроблено виконавчими органами Одеської міської ради проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік?

2. Якщо проект розроблено прошу направити його на письмову адресу зі всіма додатками.

3. Якщо проект не розроблено, то прошу повідомити про причини. .

4. Чи опубліковано проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік, в засобах масової інформації.

5. Якщо опубліковано, прошу повідомити назву засобу та дату такої інформації, та направити зареестровану копію на адресу.

6. Якщо не опубліковано, то прошу повідомити про причини.

7. Чи обговорювався проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік, з представниками громадськості на робочих нарадах або зустрічах.

8. Якщо обговорювався, то прошу надати копію протоколу зустрічі із зазначенням дату обговорення, переліку осіб, які приймали в ньому участь та змісту зауважень та пропозицій.

9. Якщо не обговорювався, то прошу повідомити про причини.

10. Чи проводились громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса» , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік.. Прошу зазначити дату та місце проведення.

11. Якщо громадські слухання не проводились, то прошу повідомити про причину.

12. Чи підготовлено аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса», , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік. Якщо підготовлено прошу надати копію на адресу.

13. Надати інформацію та копію, в якому засобі масової інформації аналіз опубліковувався.

14. В якому засобі масової інформації та коли планується опублікування повідомлення про проект, проект рішення «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одеса» , який включено до Плану підготовки регуляторних актів на 2019 та 2020 рік, та аналіз його регуляторного впливу.

15. ЧИ БУЛИ виконавчі органи Одеської міської ради, САМЕ ВАМИ, свідомо не виконуючи власні рішення, самоусунувшіся від виконання власних обов’язків, злочинно бездіяльні ПРИЙНЯТІ МІРИ?.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!
З вказівкою номеру питання!

Відповідь просимо надати письмово та направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
голова громадської організації "Корупція стоп"
Француз Ігор Вікторович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти