Використання бейджів блокаторів вірусів у школі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Бойко Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США (FDA) ще 2019 року застерігало споживачів не користуватися будь-якими продуктами з вмістом діоксиду хлору, які рекламуються як лікарські засоби і пропонують покупцеві лікування або профілактику різних хвороб - від грипу до аутизму і ВІЛ. Вдихання випарів діоксиду хлору може призвести до хвороб органів дихання.

Чи дозволено використовувати у школі бейджі з блокаторами вірусів у складі якого є діоксид хлору що здатний викликати: кашель, головний біль, утруднене дихання, нудоту, плутане дихання, болі в горлі так само при вдиханні діоксиду хлору може викликати набряк легень?

З повагою,

Бойко Олена

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment