Використання бюджетних коштів юридичною особою, благодійним фондом .

ТОВ "Володимирецький вісник"

Доброго дня, панове!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та
- з метою перевірки і аналізу фактичного стану справ щодо законного та ефективного використання комунальних, бюджетних коштів Володимирецької селищної ради Юридичною особою «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ КУЛЬТУРА ПОЛІССЯ», в якої відсутня реєстрація в Реєстрі неприбуткових установ та організацій та яка має вид діяльності
88.99 – «Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.», що не передбачає надання організаційних чи платних послуг з організації концертів, видовищних заходів тощо, а також послуг зі створення та інтерпретування мистецьких і літературних творів (92310000-7)
Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копії фінансових документів, що підтверджують отримання бюджетних коштів та їх цільове призначення з Володимирецької селищної ради та інших державних чи комунальних закладів протягом часу діяльності фонду (2018-2019рр), зокрема КЗ «Володимирецький районний будинок культури»
2. Копії фінансових документів, звітності, що підтверджують цільове використання отриманих з бюджету Володимирецької селищної ради, КЗ «Володимирецький районний будинок культури» та інших державних чи комунальних закладів коштів протягом періоду діяльності фонду, зокрема перерахування на інші юридичні особи, копії (скан-копії) відомостей про виплати та суми виплат з вказанням прізвищ отримувачів, сум та зазначення підстави (послуги, заробітна плата, премії тощо) за період діяльності фонду.
3. Копії рішень органу місцевого самоврядування(Власника) про надання в оренду приміщення для діяльності Юридичної особи «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ КУЛЬТУРА ПОЛІССЯ» або\чи інші документи що підтверджують право оренди(використання) приміщення КЗ «Володимирецький районний будинок культури».
4. Фінансову звітність Юридичної особи «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ КУЛЬТУРА ПОЛІССЯ» щодо сплати комунальних послуг за оренду приміщення або підстави ( документи, рішення тощо), щодо звільнення від сплати комунальних послуг (оренда приміщення, електроенергія, майно, техніка, водо-теплопостачання тощо) .
5. Дати висновок щодо законності дій даної юридичної особи у зв’язку з відсутністю звіту на E-Data по використанню бюджетних коштів.
6. Підсумки інспектування чи\та документальної і фактичної перевірки вищевказаних питань законності фінансово-господарської діяльності юридичної особи «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ КУЛЬТУРА ПОЛІССЯ»

Прошу надіслати відповідь на електронну адресу, з якої надійшов даний лист у передбачені законодавством терміни.

З повагою,
Сергій Скібчик
ТОВ "Володимирецький вісник"

Доступ до публічної інформації, Прокуратура Рівненської області

1 Attachment

--