Використання субвенції з областного бюджета районним.

Сергієнко Ганна Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В квітні 2015 року Татарбунарська міська рада отримала субвенцію з бюджету Одеської обл.480 000 гр. на реалізацію регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування,а також осіб з їх числа на придбання житла.На мій запит від 26.11.2015 р. до голови Татарбунарської міської ради, щодо використання цих коштів отримала відповідь:"235 000 гр використані на придбання однокімнатної квартири за адресою вул. Рабоча,23 кв.7. 245 000гр повернуто в районний бюджет на придбання житла дітям -сіротам в с. Базарьянка.

Прошу надати інформацію про використання 245 000 гр. районним бюджетом,які отримані з бюджету Татарбунарської міської ради.

Хочу зазначити,що в матеріалах 44 -50 сесій Татарбунарської міськоі ради.немає рішень ,щодо передачі цих коштів до районного бюджету.

Також зазначаю,що в Татарбунарській міській раді є черга дітей -сиріт на першочергове отримання житла на 17.02.2015 р в кількости 24 людини.В серпні ця черга збільшилася.Впевнена.що в Базар*янській сільскій раді такої черги немає і вартість житла в Базар*янці в ризи нижче за Татарбунари.

Прошу вжити заходів,щодо недопущення нецільового використання коштів та бездіяльності міської ради .щодо реалізації регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування,а також осіб з їх числа на придбання житла.
Відповідь прошу надати на електронну почту [email address]

З повагою,
03/12/2015 /
Сергієнко Ганна Миколаївна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти