Вільна земельна ділянка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: -4 гектари для ведення фермерства,-2 гектари під особисте сільське господарство.Бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для ведення фермерства.
Прошу надати інформацію щодо наявності 1.Вільних земельних ділянок, що можуть бути використані мною для ведення фермерства,особисте сільське господарства в межах території Яворівського району,с.Вороблячин.
2. Для ведення фермерства,особисте сільське господарства в межах території Яворівського району,с.Вороблячин.
Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Сергій

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Доброго дня!
Чи можу я отримати земельну ділянку за кадастровим номером 4625888400:08:000:0117, -4 гектари для фермерства,-2 гектари особисте сільське господарство.

З повагою,

Сергій