Вільні ділянки під будівництво в Тернопільській області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.

Я мешканка міста Тернопіль . Я земельними ділянками не володію.
Бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.

Для вибору бажаного місця розташування земельної ділянки, прошу Вас надати інформацію: (кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали) щодо вільних земельних ділянок в с.Гаї Ходорківські,с. Гаї Чумакові, с. Великі Гаі, с. Байківці, с. Гаі Гречинські, с. Смиківці, с. Пігороднє, с. Біла,с. Великі Бірки, Тернопільського р-н. Тернопільської обл., м. Тернопіль, придатних для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Або надати інформацію до кого звернутись для отримання зазначеної інформації.

З повагою,

Юлія

<Тернопільська обласна рада>,

1 Attachment

Великогаївська сільська рада,

1 Attachment

--
Великогаївська сільська рада

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА,

1 Attachment

Тернопільська обласна рада

4 Attachments

4957-/2023 : 03.03.2023

:
,

ϳ:

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Підгороднянська сільська рада,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Білецька сільська рада,

1 Attachment