Вимога до виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Від Пайового Власника загальнодержавної власності, Людини Власника Основного Кредитора жінки Олени одна із народу, громадянка Української РСР – Україна* (СРСР по праву народження), володільці персони громадянки [Радчук Олена Владиславівна] по праву народження, що проживає за адресом: [62103], Харківська область, м. Богодухів, вул. Східна (Івченко), дім 65
ВИМАГАЮ
08 лютого 2024 року невідомі особи (злочинці) відрізали мій житловий дім від електропостачання, пошкодивши повітряну лінію електропередачі.
За цим фактом мною подано повідомлення до поліції та прокуратури про кримінальний злочин, тому що мене неправомірно позбавлена життєво необхідного ресурсу - електроенергії, залишивши в небезпеці в зимовий період та під час війни з російським мордором. Мене, людину, позбавлено можливості тримати у зарядженому стані мій телефон, по якому я постійно отримую попередження про небезпеку (повітряна тривога, тощо), яка пов’язана зі щоденним бомбардування ракетами, шахедами та іншим озброєнням території неньки України російськими загарбниками, терористами та вбивцями. За відсутності можливості тримати свій телефон у зарядженому стані мене позбавлено можливості викликати швидку допомогу у разі погіршення мого стану здоров’я, так я людина похилого віку, викликати поліцію у разі вчинення відносно мене (або інших людей) протиправних дій з боку злочинців або порушників, позбавлено можливості викликати службу порятунку у разі подій, які можуть впливати на моє життя, на моє приватне майно, позбавлено можливості зв’язуватися по телефону з моїми рідними людьми тощо.
Тобто, за відсутності електропостачання у мій дім, моє життя фактично знаходиться під реальною загрозою знищення і це я розцінюю виключно, як спроба позбавити мене життя (знищення) злочинцями, які безкарно (поки що) діють проти мене Людини Власника Основного Кредитора жінки Олени (моєї сім’ї) та мого людського життя як терористи разом з російським мородором, який планомірно і безкарно знищує українську націю на її Богом даній землі.
Відповідно до розділу 6 Декларації про державний суверенітет України Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.
Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.
Паливно-енергетичний комплекс України це галузь економіки, яка охоплю діяльність з розвідування і видобутку, переробки і виробництва, зберігання і транспортування, передачі і розподілу, торгівлі і збуту чи продажу енергетичних продуктів палива, електричної і теплової енергії.
Енергетика була і залишається головною стратегічною передумовою розвитку економіки, основою забезпечення усіх видів життєдіяльності українського суспільства. Тому визначення та реалізація напрямків її розвитку було і є пріоритетним завданням (обов’язком) Держави у забезпеченні національної безпеки, політичної та енергетичної незалежності, неухильного економічного розвитку.
Паливно-енергетичний комплекс України сформований свого часу як складова частина паливно-енергетичного комплексу СРСР.
Тобто, мною, моїми батьками, батьками мої батьків, Українським народом, у свій час було зроблено відповідні інвестиції у розбудову (в тому числі) галузі паливно-енергетичного комплексу України на благо Українського народу виключного власника, основного кредитора. Всім відомі олігархи по захмарним цінам (тарифам) чомусь продають українському народові, виключному власнику електроенергії, його власну електроенергію, вироблену електростанціями, які також є виключною власністю всього українського народу.
Тобто, енергетичний потенціал, який мав бути надійною матеріальною основою суверенітету республіки України і використовуватися з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян власників, чомусь використовується виключно на збагачення купки олігархів, що є злочином проти українського народу, громадян України всіх національностей.
Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вказано про повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, а саме:
«До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить:
п.5 «забезпечення соціально-культурних закладів, які належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, а також населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями, вирішення питань водопостачання, відведення та очищення стічних вод, здійснення контролю за якістю питної води».
Враховуючи викладене можна стверджувати, що виконавчий орган юридичної особи з назвою БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА з кодом ЄДРПОУ 04058640 має беззаперечний обов’язок забезпечити населення міста Богодухів Харківської області, в тому числі і Людину, Власника Основного Кредитора, жінку Олену Владиславівну Радчук та її сім’ю електроенергією з урахуванням імперативних вимог ст. 19, ст. 58 Конституції України, розділу 6 Декларації про державний суверенітет України та приписів ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»???
На правах Людини Власника ВИМАГАЮ та ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Негайно!!! поновити мої Конституційні права (оперативно і невідкладно але не пізніше 72 годин з моменту отримання мого звернення) вжити дієві заходи щодо гарантованого забезпечення Людини Власника Основного Кредитора Олени Владиславівни Радчук електропостачанням у її житловий будинок №65 вулиця Івченка, м. Богодухів, Харківська область.
2. Оперативно та завчасно попередити мене за номером мого телефону 0960690195 та листом на мою електронну адресу [email address] про дату та час підключення мого дому за адресою Харківська область, м. Богодухів, вулиця Івченка, № 65 до мережі електропостачання.
3. Повідомити мене листом на мою електронну адресу [email address] про факт отримання цього листа і його номер при реєстрації.
Попереджаю!!! У разі відмови виконати свій обов’язок та мої законні людські вимоги, ви будете нести кримінальну відповідальність перед українським народом, перед Богом і перед своєю совістю аж до сьомого коліна у ваших родах.
Звертаю особливу увагу!!! Людина Олена Радчук заявляє та має конституційно-правовий статус Власника Основного Кредитора і не є фізичною особою (тремтячим рабом).

19 лютого 2024 року Олена Радчук
Людина Власник
Основний Кредитор