Вимога документів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

До нас звернувся наш колективний член - Громадська організація «За рулем».

Громадською організацією «За рулем» отримано листа КП «Одестранспарксервіс» листа від 28.08.2024 р. №55/05-19, згідно якого комунальне підприємство
вимагає
громадську організацію протягом 5 робочих днів звернутись до КП «Одестранспарксервіс» із заявою на укладення договору на спеціально відведеній автостоянці, розташованій за адресою вул. Пішонівська (від пров. Пішонівського до спуску Ковалевського).

Уважно розглянувши вказаний лист у громадської організації постало ряд запитань, які потребують вирішення з боку компетентних органів.

Цікаво, яке відношення "паркування транспорту" мае до "цілодобової автостоянки", що регламентуються різними Постановами КМ України.

Прошу надати роз’яснення з відповідним посиланням на норми чинного законодавства:

1) на якій правовій підставі КП «Одестранспарксервіс», як суб’єкт господарювання, утворений Одеською міською радою та не наділений владними повноваженнями, направляє
вимоги
про укладання договорів іншим суб’єктам господарювання.

2) на якій підставі КП «Одестранспарксервіс» має право запитувати та вимагати особисті документи на спеціально відведені автостоянки м. Одеси.

На кожне питання прошу відповідь надати окремо.

З повагою,

Игорь

Аліна Бєлякова, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

ДЕРЖГЕОКАДАСТР
Документ 223/0/69-24 від 09.04.2024