Вимоги до кандидатів на посаду начальника управління освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Любов Сидоренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Любов Сидоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до наказу НАУ з питань державної служби від 07.11.2019 № 203-19 "Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування" кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду начальника самостійного управління (відділу)... такі: "вища освіта не нижче ступеня магістра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років". Чи означає це, що, наприклад, начальником управління освіти може бути людина без вищої педагогічної освіти (менеджер з питань освіти)? Чи означає це, що на таку посаду можуть претендувати, наприклад, інженер, економіст, лікар, юрист тощо, які більше 2-х років очолювали певне (не в галузі освіти) підприємство чи установу? Чи слід сприймати норми вищезазначеного наказу буквально, чи, можливо, вони є узагальненими та передбачають від кандидата наявність обов'язкової фахової освіти за напрямом діяльності виконавчого органу міської ради?

З повагою,

Любов Сидоренко

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment