Витяг із протоколу сесії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

електронну копію усього протоколу
або
за відсутності електронної копії -- скановану копію частини (витяг із) протоколу XVIII сесії Одеської міської ради VI скликання від 16.04.2013 в частині розгляду питань 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 7.8, 7.9, 7.10, 7.11 або в частині обговорення порядку денного (якщо вказані питання були виключені з порядку денного).

1.11. Про реорганізацію відділу освіти Київської районної адміністрації Одеської міської ради шляхом приєднання до департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
1.12. Про реорганізацію відділу освіти Малиновської районної адміністрації м. Одеси шляхом приєднання до департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
1.13. Про реорганізацію відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради шляхом приєднання до департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
1.14. Про реорганізацію відділу освіти Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради шляхом приєднання до департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
7.8. Про створення комунальної установи «Відділ фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Київського району м. Одеси».
7.9. Про створення комунальної установи «Відділ фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Малиновського району м. Одеси».
7.10. Про створення комунальної установи «Відділ фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси».
7.11. Про створення комунальної установи «Відділ фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Суворовського району м. Одеси».

З повагою,

Оксана

Одеська міська рада

1 Attachment

!

 

.

 

__________________________

,

.: 779-13-14

.: 779-13-34

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]