Витяг з ЄРДР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до вимог ст.60 КПК України, заявник має право отримувати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відповідно до вимог ст. 214 КПК України, слідчий зобов’язаний через 24 години з моменту внесення відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

ПРОШУ:
Надіслати мені витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо відкриття кримінального провадження за моєю завою про прийняття правопорушення номер 14085 від 13.07.2022 року 11:15 на електронну адресу, вказаній у даній заяві.

З повагою,
Степанова Ірина Юріївна
[email address]

Головне Управління Національної поліції в Луганській області

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти