Витрачання бюджетних коштів ТПКВКМБ 6071 КПП "Теплоенергопостач" у 2021 році

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня, шановне панство!

На підставі статей 1, 13, 19, 20, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Платіжні (банківські або казначейські) документи КПП «Теплоенергопостач» Ірпінської міської ради» про витрачання цим комунальним підприємством бюджетних коштів по ТПКВКМБ 6071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання)» у 2021 році на загальну суму 268 500,00 гривень.

Запитана інформація становить суспільний інтерес, оскільки є інформацією щодо бюджетніх коштів і такою, що забезпечує конституційні права та свободи людини.

Знідно ч. 4. ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Інформацію прошу надати через сайт "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна, тел. 0972226619

ЦНАП Ірпінь, Ірпінська територіальна громада

1 Attachment

ЦНАП Ірпінь, Ірпінська територіальна громада

1 Attachment