Внесення змін до постанови КМУ №358 від 24 травня 2017 р.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аndrey, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!
Відповідно до ч.6 ст.150 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" (далі Закон) схема посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя затверджується КМУ за поданням ДСА.
Згідно з ч.4 ст.150 Закону розмір посадового окладу працівника апарату суду, посада якого віднесена до найнижчої за умовами оплати праці посади державної служби, установлюється в розмірі, встановленому законодавством про державну службу.
Розмір посадових окладів інших працівників апарату суду збільшується на відповідний коефіцієнт пропорційно посадовим окладам працівників, посади яких віднесені до попередньої за умовами оплати праці посади державної служби в такому суді з урахуванням юрисдикцій державних органів.
13 січня 2021 року за поданням НАДС урядом було внесено зміни до постанови КМУ №15, якою було затверджено схему посадових окладів на посадах державної служби, відтак посадові оклади державних службовців на районному рівні з 01.01.2021р. складають у підкатегорії В3 - 4540грн., В2 4670грн.
Однак 31 грудня 2020 року в усіх судах країни працівників апаратів було повідомлено про зменшення посадових окладів, до прикладу у місцевих загальних судах у підкатегорії В3 до 4394грн., у В2 до 4440грн.
Листом від 18.01.2021 о 10-857/21 ДСА України звернулася до Національного агентства України з питань державної служби з метою врегулювання питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя, зокрема переглянути посадові оклади підкатегорій ВЗ та В2 державних органів четвертого та п'ятого рівня, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 358 "Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя" та привести у відповідність із посадовими окладами підкатегорій ВЗ та В2 державних органів четвертого та п'ятого рівня, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 (у редакції постанови від 13 січня 2021 р. № 15).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
проект змін до постанови КМУ №358 від 24.05.2017р. із схемою посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя на 2021 рік.

З повагою,

Аndrey

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

2 Attachments

Державна Судова Адміністрація України,

1 Attachment

Доброго дня!

Відповідь ДСА України містить порожній файл.
Прошу продублювати відповідь.

З повагою,

Аndrey

Доброго дня!
Відповідь ДСА України містить порожній файл!!! Прошу продублювати

З повагою,

Аndrey

Державна Судова Адміністрація України,

1 Attachment

ДСА України повторно направляє відповідь на запит Андрія від 20.01.2021 з прикріпленим файлом у pdf-форматі.

показати цитоване

Доброго дня!
Повторна відповідь ДСА також містить порожній файл (білий аркуш без будь-якого тексту)!!!
Прошу продублювати відповідь у форматі доступному для читання.

З повагою,

Аndrey

Державна Судова Адміністрація України,

Шановний пане Андрію, повідомте про доступний для Вашого пристрою формат.

показати цитоване

Доброго дня!
Будь-яким форматом pdf, jpeg, png, gif, тощо.
Відповідь НАДС також у форматі pdf, але відкривається/завантажується та є доступним для читання.
А двічі доданий файл 038.pdf із відповідю ДСА, є пустим білим аркушем без будь-якого тексту.

З повагою,

Аndrey

Державна Судова Адміністрація України,

1 Attachment

[Subject only] FW: Відповідь на запит Андрія від 20.01.2021

показати цитоване